Menu
Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 3 грудня 2018 року №52 «Про підготовку та відзначення в Сторожинецькому районі Дня місцевого самоврядування»

Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 3 грудня 2018 року №52 «Про підготовку та відзначення в Сторожинецькому районі Дня місцевого самоврядування»

By In Новини, Розпорядження On 03.12.2018


Керуючись статтями 6, 41 Закону  України  «Про  місцеві державні адміністрації», частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належного відзначення Дня місцевого самоврядування в Сторожинецькому районі:

  1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення в Сторожинецькому районі Дня місцевого самоврядування (далі – Організаційний комітет) та затвердити його склад, що додається.

 

  1. Затвердити Заходи з підготовки та відзначення в Сторожинецькому районі Дня місцевого самоврядування (далі – Заходи), що додаються.

 

  1. Затвердити Кошторис витрат для проведення заходів з підготовки та відзначення в Сторожинецькому районі Дня місцевого самоврядування (далі – Кошторис витрат), що додається.

 

  1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації профінансувати витрати згідно Кошторису витрат, за рахунок коштів, передбачених районним бюджетом на 2018 рік по Програмі місцевого значення по відзначенню державних, професійних свят, ювілеїв і пам’ятних дат на 2018-2019 роки в новій редакції, затвердженій рішенням ХХІV сесії районної ради VIІ скликання від 26 жовтня 2018 року № 90 – 24/2018.

 

  1. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, районної ради, рекомендувати виконкомам міської, селищної та сільських рад району забезпечити належне виконання Заходів, пов’язаних з відзначенням свята.

 

  1. Відділу організаційного забезпечення та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ковальчук Д.М. та заступника голови районної ради Філіповича В.М.

 

Голова районної                                                Голова

державної адміністрації                                  районної ради

                        Я. БАРТОШ                                                     І. ЛОСІК

Склад Оргкомітету

Заходи


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.