Menu
Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 30 січня 2020 року №4 «Про відзначення в Сторожинецькому районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 31-ї річниці виведення військ з Афганістану»

Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 30 січня 2020 року №4 «Про відзначення в Сторожинецькому районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 31-ї річниці виведення військ з Афганістану»

By In Новини, Розпорядження On 30.01.2020


Керуючись статтею 6, пунктом 9 статті 39, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністра­ції», частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Указу Президента України від 11 лютого 2004 року № 180/2004 «Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав», враховуючи історичне значення виведення військ з Афганістану, з метою належного відзначення цієї дати в районі:

  1. УТВОРИТИ Організаційний комітет з підготовки та відзначення в Сторожинецькому районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 31-ї річниці виведення військ з Афганістану (далі – Організаційний комітет) та затвердити його склад, що додається.
  2. ЗАТВЕРДИТИ Заходи з відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 31-ї річниці виведення військ з Афганістану (далі – Заходи), що додаються.
  3. ЗАТВЕРДИТИ Кошторис витрат для проведення заходів з відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення 31-ї річниці виведення військ з Афганістану (далі – Кошторис витрат), що додається.
  4. Фінансовому відділу районної державної адміністрації профінансувати витрати згідно Кошторису витрат, за рахунок коштів, передбачених районним бюджетом на 2020 рік по Програмі місцевого значення по відзначенню державних, професійних свят, ювілеїв і пам’ятних дат на 2020-2021 роки, затвердженої рішенням ХХХІV сесії районної ради VIІ скликання від 20 грудня 2019 року № 109 – 34/2019.
  5. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, районним підрозділам міністерств і відомств України, рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищної і сільських рад району:

1) забезпечити належне виконання Заходів, пов’язаних з відзначенням свята;

2) письмово інформувати сектор з питань організаційної, інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату районної державної адміністрації про проведені Заходи в термін до 20 лютого 2020 року.

  1. Сектору з питань організаційної, інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату районної державної адміністрації:

1) забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації;

2) про виконання Заходів інформувати відділ комунікацій з громадськістю Чернівецької обласної державної адміністрації до 27 лютого 2020 року.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаємо за собою.

 

В.о. голови районної                                   Голова

державної адміністрації                             районної ради    

                 Василь ГОЦУЛЯК                                             Іван ЛОСІК

 

Склад Оргкомітету

Заходи 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.