Menu
Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 30 вересня 2019 року №61 «Про відзначення в Сторожинецькому районі Дня захисника України»

Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 30 вересня 2019 року №61 «Про відзначення в Сторожинецькому районі Дня захисника України»

By In Новини, Розпорядження On 30.09.2019


Керуючись статтею 6, пунктом 9 статті 39, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністра­ції», частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи Указ Президента України від 14 жовтня 2014 року № 806/2014 «Про День захисника України», з метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій, належного відзначення Дня захисника України:

  1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення в

Сторожинецькому районі Дня захисника України (далі – Організаційний комітет) та затвердити його склад, що додається.

  1. Затвердити Заходи з підготовки та відзначення в Сторожинецькому районі Дня захисника України (далі – Заходи), що додаються.
  2. Затвердити Кошторис витрат для проведення заходів з відзначення в Сторожинецькому районі Дня захисника України (далі – Кошторис витрат), що додається.
  3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації профінансувати витрати згідно Кошторису витрат, за рахунок коштів, передбачених районним бюджетом на 2019 рік по Програмі місцевого значення по відзначенню державних, професійних свят, ювілеїв і пам’ятних дат на 2018-2019 роки (в новій редакції), затвердженій рішенням ХХІV сесії районної ради VIІ скликання від 26 жовтня 2018 року № 90 – 24/2018.
  4. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, районним підрозділам міністерств і відомств України, рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищної і сільських рад району:

1) забезпечити належне виконання Заходів, пов’язаних з відзначенням свята;

2) письмово інформувати відділ організаційного забезпечення та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації про проведені Заходи в термін до  17 жовтня 2019 року.

  1. Відділу організаційного забезпечення та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації:

1) забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації;

2) про виконання Заходів, інформувати відділ комунікацій з громадськістю Чернівецької обласної державної адміністрації до 24 жовтня 2019 року.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаємо за собою.

 

В.о. голови районної                                   Голова

державної адміністрації                             районної ради

                       Василь ГОЦУЛЯК                                 Іван ЛОСІК

 

Склад Оргкомітету

Заходи


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.