Menu
Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 31 січня 2019 року № 5 «Про відзначення у 2019 році в Сторожинецькому районі Дня Героїв Небесної Сотні»

Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 31 січня 2019 року № 5 «Про відзначення у 2019 році в Сторожинецькому районі Дня Героїв Небесної Сотні»

By In Новини, Розпорядження On 31.01.2019


Керуючись статтею 6, пунктом 9 статті 39, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністра­ції», частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи Указ Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України та належного відзначення цієї дати в районі:

  1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення у 2019 році в Сторожинецькому районі Дня Героїв Небесної Сотні (далі – Організаційний комітет) та затвердити його склад, що додається.

 

  1. Затвердити Заходи з підготовки та відзначення у 2019 році в Сторожинецькому районі Дня Героїв Небесної Сотні (далі – Заходи), що додаються.

  1. Затвердити Кошторис витрат для проведення заходів з відзначення у 2019 році в Сторожинецькому районі Дня Героїв Небесної Сотні (далі – Кошторис витрат), що додається.

 

  1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації профінансувати витрати згідно Кошторису витрат, за рахунок коштів, передбачених районним бюджетом на 2019 рік по Програмі місцевого значення по відзначенню державних, професійних свят, ювілеїв і пам’ятних дат на 2018-2019 роки (в новій редакції), затвердженої рішенням ХХІV сесії районної ради VIІ скликання від 26 жовтня 2018 року № 90 – 24/2018.

 

  1. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, районним підрозділам міністерств і відомств України, рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищної і сільських рад району:

1) забезпечити належне виконання Заходів, пов’язаних з відзначенням свята;

2) письмово інформувати відділ організаційного забезпечення та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації про проведені Заходи в термін до 26 лютого 2019 року.

 

  1. Відділу організаційного забезпечення та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації:

1) забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації;

2) про виконання Заходів, інформувати відділ комунікацій з громадськістю Чернівецької обласної державної адміністрації до 1 березня 2019 року.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ковальчук Д.М. та заступника голови районної ради Філіповича В.М.

 

 

Голова районної                                             Голова

державної адміністрації                               районної ради       

                          Я. БАРТОШ                                                     І. ЛОСІК

 

Склад Оргкомітету

Заходи


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.