Menu
Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 7 червня 2018 року № 21 «Про відзначення в Сторожинецькому районі Чернівецької області Дня пам’яті жертв політичних репресій на Буковині»

Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 7 червня 2018 року № 21 «Про відзначення в Сторожинецькому районі Чернівецької області Дня пам’яті жертв політичних репресій на Буковині»

By In Новини, Розпорядження On 07.06.2018


Керуючись статтями 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністра­ції», частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Указу Президента України від 21 травня 2007 року № 431/2007 «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років», Указу Президента України від 23 березня 2017 року № 75/2017 «Про заходи у зв’язку з 80-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років», розпорядження обласної державної адміністрації від 14 травня 2018 року № 429-р «Про відзначення в Чернівецькій області Дня пам’яті жертв політичних репресій», з метою гідного вшанування пам’яті жертв політичних репресій 1937-1938 років, донесення до українського суспільства та світової спільноти об’єктивної інформації про злочини, вчинені у ХХ столітті комуністичним тоталітарним режимом на території України:

  1. Утворити Організаційний комітет з відзначення в Сторожинецькому районі Чернівецької області Дня пам’яті жертв політичних репресій на Буковині (далі – Організаційний комітет) та затвердити його склад, що додається.

 

  1. Затвердити План заходів з відзначення в Сторожинецькому районі Чернівецької області Дня пам’яті жертв політичних репресій на Буковині (далі – Заходи), що додаються.

 

  1. Затвердити Кошторис витрат для проведення заходів з відзначення в Сторожинецькому районі Чернівецької області Дня пам’яті жертв політичних репресій на Буковині (далі – Кошторис витрат), що додається.

 

  1. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації профінансувати витрати згідно Кошторису витрат, за рахунок коштів, передбачених районним бюджетом на 2018 рік по Програмі місцевого значення по відзначенню державних, професійних свят, ювілеїв і пам’ятних дат на 2018-2019 роки, затвердженої рішенням ХІХ сесії районної ради VIІ скликання від 22 грудня 2017 року № 117 – 19/2017.

 

  1. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, районним підрозділам міністерств і відомств України, рекомендувати об’єднаним територіальним громадам, виконкомам сільських рад району:

1) забезпечити належне виконання Заходів;

2) письмово інформувати відділ документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з питань внутрішньої політики та доступу до публічної  інформації апарату районної державної адміністрації про проведені Заходи в термін до 15 червня 2018 року.

  1. Відділу документообігу, контролю, роботи із зверненнями громадян, з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату районної державної адміністрації:

1) забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації;

2) про виконання Заходів інформувати відділ комунікацій з громадськістю Чернівецької обласної державної адміністрації до 22 червня 2018 року.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Ковальчук Д.М. та заступника голови районної ради Філіповича В.М.

 

 

Голова районної                                             Голова

державної адміністрації                               районної ради               

                            Я. Бартош                                                 І. Лосік

 

Склад Оргкомітету

Заходи


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.