Menu
Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 9 жовтня 2020 року №37 «Про відзначення в Сторожинецькому районі Дня захисника України»

Спільне розпорядження Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради від 9 жовтня 2020 року №37 «Про відзначення в Сторожинецькому районі Дня захисника України»

By In Новини, Розпорядження On 09.10.2020


Керуючись статтею 6, пунктом 9 статті 39, статтею 41 Закону України «Про місцеві державні адміністра­ції», частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи Указ Президента України від 14 жовтня 2014 року № 806/2014 «Про День захисника України», враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2», з метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій, належного відзначення Дня захисника України:

  1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення в

Сторожинецькому районі Дня захисника України (далі – Організаційний комітет) та затвердити його склад, що додається.

  1. Затвердити Заходи з підготовки та відзначення в Сторожинецькому районі Дня захисника України (далі – Заходи), що додаються.
  2. Врахувати, що Заходи здійснюються з урахуванням обмежень та вимог, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARSCoV-2». 
  1. Затвердити Кошторис витрат для проведення заходів з відзначення в Сторожинецькому районі Дня захисника України (далі – Кошторис витрат), що додається.
  2. Фінансовому відділу Сторожинецької районної державної адміністрації профінансувати витрати згідно Кошторису витрат, за рахунок коштів, передбачених районним бюджетом на 2020 рік по Програмі місцевого значення по відзначенню державних, професійних свят, ювілеїв і пам’ятних дат на 2020-2021 роки, затвердженій рішенням ХХХІV сесії Сторожинецької районної ради VIІ скликання від 20 грудня 2019 року № 109 – 34/2019.
  3. Структурним підрозділам Сторожинецької районної державної адміністрації, районним підрозділам міністерств і відомств України, рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищної і сільських рад Сторожинецького району:

1) забезпечити належне виконання Заходів, пов’язаних з відзначенням свята;

2) письмово інформувати сектор з питань організаційної, інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату Сторожинецької районної державної адміністрації про проведені Заходи в термін до  20 жовтня 2019 року.

  1. Сектору з питань організаційної, інформаційної діяльності та цифрового розвитку апарату Сторожинецької районної державної адміністрації:

1) забезпечити опублікування цього розпорядження на офіційному веб-сайті Сторожинецької районної державної адміністрації;

2) про виконання Заходів, інформувати Департамент комунікацій Чернівецької обласної державної адміністрації до 23 жовтня 2020 року.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови Сторожинецької районної державної адміністрації Андрія КУХАРУКА та заступника голови Сторожинецької районної ради Володимира ФІЛІПОВИЧА.

 

 

Голова районної                                            Голова

державної адміністрації                              районної ради

                      Дмитро БАЛІНОВ                                       Іван ЛОСІК

 

Склад Оргкомітету

Заходи


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.