Menu
СТОРОЖИНЧАНКА ДОМНІКА КОСТИНЯН ВІДСВЯТКУВАЛА 100-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

СТОРОЖИНЧАНКА ДОМНІКА КОСТИНЯН ВІДСВЯТКУВАЛА 100-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

By In Новини On 01.02.2019


Сьогодні, 1 лютого, мешканка міста Сторожинець – Домніка Георгіївна Костинян святкує свій 100-річний день народження.

Привітати жінку із гарним ювілеєм завітали перший заступник голови Сторожинецької районної державної адміністрації Діана Ковальчук, заступник голови районної ради Володимир Філіпович та голова районної ради ветеранів Анатолій Іванніков.

Гості вручили ювілярці почесну грамоту Сторожинецької районної державної адміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю та з нагоди столітнього дня народження.

Посадовці побажали пані Домніці міцного здоров’я, життєвої наснаги, злагоди та добробуту.

Домніка Георгіївна Костинян народилася 1 лютого 1919 року у м. Сторожинець. Жінка пережила другу світову війну та післявоєнні роки. З нині покійним чоловіком виховала 5 дітей. Має чимало онуків, правнуків та тішиться праправнуком.

У своєму 100-літньому віці пані Домніка кожен день починає з молитви, читання Святого Письма, яке може тривати й по декілька годин та споживання освяченої води. Домніка Георгіївна часто розповідає про свої молоді роки, декламує вірші та співає пісні.

Частим гостем оселі ювілярки є священик, який сповідає і причащає жінку.

Й у свій ювілей Домніка Георгіївна очікує на священнослужителя, аби причаститися й подякувати Богові за своє життя.

Своєю чергою велика родина радіє з гарного ювілею, співає жінці «Многая літа» та просить для неї здоров’я й довгих років життя.

 


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.