Menu
Сторожинеччина може стати лідером регіону з вирощування великої рогатої худоби

Сторожинеччина може стати лідером регіону з вирощування великої рогатої худоби

By In Агропромисловий комплекс району, Новини On 15.09.2011


Голова Сторожинецької районної державної адміністрації Франц Федорович провів робочу зустріч з представниками агрохолдингу «Мрія-Агро», який входить до групи компаній «Мрія». Під час зустрічі обговорено питання щодо залучення тваринницьких комплексів району до програм розвитку тваринництва, реалізацією яких займається «Мрія-Агро».

За результатами зустрічі досягнуто домовленості щодо реконструкції існуючих комплексів у селі Стара Жадова під вирощування високопродуктивного молодняка великої рогатої худоби. У перспективі це дозволить за рахунок інвестицій агрохолдингу створити поголів’я молодняка ВРХ у кількості близько 1 тисячі голів. Окрім того співпраця з «Мрія-Агро» дозволить вирішити й низку соціальних питань, які мають місце в селі Стара Жадова, у тому числі щодо зайнятості населення.

 

Наразі такі домовленості між владою району та агрохолдингом ґрунтуються на умовах Меморандуму про співпрацю між Сторожинецькою районною державною адміністрацією та групою компаній «Мрія», підписаного 5 червня цього року в смт.Красноїльск і який передбачає спільну участь у впровадженні заходів у рамках районної «Програми розвитку села Сторожинецького району на 2011-2015 роки» та «Програми створення сприятливих умов для стабілізації та розвитку тваринництва в Сторожинецькому районі на 2011-2015 роки».

 

 


About the Author

pressa

Comments are closed here.