Menu
Сторожинеччина попрощалася із загиблим у зоні АТО військовослужбовцем Петром Зайцем

Сторожинеччина попрощалася із загиблим у зоні АТО військовослужбовцем Петром Зайцем

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 15.05.2016


DSCN437115 травня у м. Сторожинець відбулася церемонія поховання військовослужбовця Петра Зайця, котрий загинув при виконанні військового обов’язку перед Батьківщиною у зоні проведення антитерористичної операції.

Поховання провели з військовими почестями. Тіло Героя спочило на кладовищі при Церкві Архістратига Михаїла.

В останню путь військовослужбовця провели заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Ігор Богатирець, голова Чернівецької  обласної ради Іван Мунтян, голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош, голова районної ради Іван Лосік, міський голова Микола Карлійчук, заступник військового комісара Чернівецького обласного військового комісаріату Василь Маланчук, військовий комісар Сторожинецького районного військового комісаріату Іван Яремійчук, а також військові побратими загиблого та учасники АТО Чернівецької області.

У своєму зверненні до присутніх на церемонії поховання Петра Зайця Ярослав Бартош висловив глибокий сум з приводу загибелі військовослужбовця та зазначив, що його мужність, патріотизм та самопожертва в ім’я Вітчизни назавжди закарбується в історії держави та серцях людей.

За його словами, нині найкращі сини України боронять її східні кордони від ворога, аби він не просунувся вглиб країни. Відтак висловив сподівання, що війна невдовзі завершиться і військовослужбовці повернуться додому живими та здоровими.

DSCN4329DSCN4331DSCN4337DSCN4360DSCN4361DSCN4364DSCN4378DSCN4398DSCN4403DSCN4406DSCN4412


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.