Menu
Сторожинеччину відвідали та ознайомилися з діяльністю Панківського молокопереробного підприємства «Молочний Край» поважні гості зі столиці та США

Сторожинеччину відвідали та ознайомилися з діяльністю Панківського молокопереробного підприємства «Молочний Край» поважні гості зі столиці та США

By In Агропромисловий комплекс району, Новини On 13.09.2014


титульнаСьогодні, 13 вересня, на території Панківського молокопереробного підприємства «Молочний Край» відбулися урочистості з нагоди відзначення Свята молока.

Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош, голова районної ради Катерина Гуцуляк, віце-президент програми «Хейфер Інтернешнл» в Центральній та Східній Європі Махендра Лохані, президент Міжнародного благодійного фонду «Добробут громад» в Україні Віктор Терес, директор програми Анна Підгорна, менеджери Мирон Петришин та Василь Павлишинець, керівник обласного ресурсного центру громад проекту ЄС ПРООН в Україні Михайло Олійник, голова громадської спілки «Карпатський смак» Михайло Стовпюк, Панківський сільський голова Сергій Казюк, завідуюча ДНЗ Артемізія Якимович, представники місцевих рад та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, які є учасниками проектів МБФ «Добробут громад».

Вітаючи присутніх зі святом, очільник виконавчої влади району Ярослав Бартош зазначив, що за сім років на теренах району реалізували два проекти Міжнародного благодійного фонду «Добробут громад», у результаті чого сільські родини Підгір’я отримали у дар племінні нетелі, вівці, коні, насіння картоплі, саджанці смородини, мінеральні добрива, засоби захисту рослин, сільськогосподарську техніку, холодильне обладнання, доїльні установки. Вартість благодійної допомоги склала майже три мільйони гривень.

«Важливою складовою цих проектів стало створення та розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, які згуртували селян, дали можливість вирішити їм цілу низку соціально-економічних проблем, зокрема щодо заготівлі та збуту молока», -підкреслив Ярослав Бартош.

Під час заходу виступив віце-президент програми Центральної та Східної Європи «Хейфер Інтернешнл» Махендра Лохані, який подякував панківчанам за теплий прийом та відзначив, що досвід втілення проекту на Сторожинеччині будуть черпати під час реалізації проектів не лише в Україні, але й в інших майже 30-ти країнах світу, де діє програма.

Зокрема керівник обласного ресурсного центру громад проекту ЄС ПРООН в Україні Михайло Олійник зауважив, що важливу роль у випуску молочної продукції є високоякісна та натуральна сировина. За його словами, першим кроком у цьому стало відкриття сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Церенкуца» у Ропчі, який займається заготівлею молока та осіменінням тварин, що дозволяє громаді вирощувати високопродуктивні молочні породи.

В ході урочистостей до уваги гостей представлено концертну програму за участю аматорів художньої самодіяльності району: польського фольклорного колективу «Долинянка» зі Старої Красношори, фольклорного колективу «Ізвораш» з Ропчі та учня Панківського НВК Богданчика Фуштея.

Відтак діти місцевого садка подарували Махендрі Лохані та Віктору Тересу вишиті сорочки, а Анні Підгорній – рушник.

Згодом гості зі столиці та США відвідали виробничі цехи і ознайомилися з технологічним процесом на СКП «Молочний край».

Наприкінці заходу високоповажні гості мали змогу ознайомитися з асортиментом та про дегустувати продукцію СКП «Молочний край» та кооперативів зі Сторожинеччини («Новобросківецький», «Стор-Агрогромада», «Церенкуца»), а також з Глибоцького району та Івано-Франківської області.

Довідково

У жовтні 2012 року, введено в експлуатацію перший в Україні кооперативний молокопереробний завод – СКП «Молочний край», потужність переробки якого – 12 тонн молока в зміну. За цей час підприємство здійснило переробку 537 тонн молока, реалізувало продукцію на суму 2,5 млн. грн. Майже 80 відсотків продукції поставили у шкільні та дошкільні заклади району. Наразі на підприємстві проводять підготовчу роботу з випуску нових видів продукції, яка незабаром з’явиться на полицях магазинів, – кефіру, йогурту, кисломолочного напою «Наріне» та плавлених сирків.

1

2

4

5

6


About the Author

keraparat.stor

Comments are closed here.