Menu
Сторожинецький держлісгосп придбав для кількох лісництв пересувні вагончики для перепочинку лісорубів

Сторожинецький держлісгосп придбав для кількох лісництв пересувні вагончики для перепочинку лісорубів

By In Новини On 11.01.2018


Піклуючись про створення належних умов праці лісорубним бригадам, Сторожинецький держлісгосп придбав для кількох лісництв пересувні вагончики, які слугують його працівникам місцем комфортного перепочинку під час роботи.

А робота у лісорубних бригад – одна з найважчих і за фізичним навантаженням, і за умовами, в яких доводиться виконувати виробничі завдання: просто неба серед лісу у мороз і спеку, під дощем і вітром, коли до найближчого приміщення – кілька кілометрів.

Зараз, взимку, утеплені пересувні вагончики рятують лісорубів, трактористів, трелювальників від холодів. Їх доставляють тракторами чи лісовозами прямо до місця проведення лісосічних робіт. Наголосимо, що сторожинецькі лісництва розташовані у передгірській та гірській місцевості, де робота лісівників ускладнена стрімкими схилами лісосік.

«Тут є усі необхідні побутові зручності, маємо де відпочити, маємо де зігрітися і перечекати у теплі негоду, – розповідає Олександр Григорович Швед, лісоруб 6-го розряду, який працює з товаришами у лісорубній бригаді Банилівського лісництва. – Піч на дровах не лише дає тепло і затишок. З нею можна приготувати гарячий обід, а потім з новими силами взятися до роботи».

«Ставимо за мету забезпечити такими вагончиками усі наші десять лісництв, – розповідає директор Сторожинецького держлісгоспу Ігор Беленчук. – Проблема в тому, що їх нема де взяти. Дивом ці знайшли».

«Питання охорони праці, створення безпечних, комфортних умов виробництва, запобігання нещасним випадкам і профзахворюванням – головне завдання для керівників нашого лісгоспу та усіх його структурних підрозділів», – зазначає головний спеціаліст з охорони праці ДП «Сторожинецьке ЛГ» Іван Лазоренко.

Прес-служба Чернівецького ОУЛМГ

 


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.