Menu
Сторожинецький районний сектор УДСНС в Чернівецькій області нагадує правила користування святковою ілюмінацією та феєрверками

Сторожинецький районний сектор УДСНС в Чернівецькій області нагадує правила користування святковою ілюмінацією та феєрверками

By In Новини On 11.01.2020


Зважаючи на те, що під час новорічних святкувань різко зростає кількість пожеж, що стаються внаслідок порушення встановлених правил користування гірляндами, феєрверками, хлопавками, неправильним встановленням ялинки та під час користування піротехнічними виробами, Сторожинецький районний сектор УДСНС України в Чернівецькій області звертається до громадян з проханням дослухатись до корисних нижчевикладених порад, що допоможуть безпечно зустріти та провести новорічні та різдвяні свята.

Під час користування піротехнічними виробами:

  • Використовуйте їх відповідно до інструкцій, розміщених на виробі, або на його споживчому пакуванні.
  • Застерігаємо, що користування такими приладами в приміщенні категорично забороняється. Звертаємо увагу батьків: – пам’ятайте: в жодному разі не залишайте сірники, запальнички, бенгальські вогники та інші піротехнічні засоби у легкодоступних для дітей місцях, не дозволяйте малюкам самим бавитися з такими іграшками.
  • У мить приведення в дію піротехнічного виробу той, хто використовує його, повинен у лічені секунди відбігти на небезпечну відстань.

About the Author

Admin 1

Comments are closed here.