Menu
Суб’єкти господарювання Буковини за право торгувати підакцизними товарами сплатили понад 6,6 мільйонів гривень

Суб’єкти господарювання Буковини за право торгувати підакцизними товарами сплатили понад 6,6 мільйонів гривень

By In Новини, Роз'яснення On 15.07.2019


Про це інформують в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Чернівецькій області. Та зазначають, що станом на 1 липня 2019 року в області роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюють 2143 суб‘єкти господарювання. Які упродовж першого півріччя 2019 року до місцевого бюджету за ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами сплатили понад 6,6 млн. грн.

Всього на території області діє 4618 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. З них, у першому півріччі 2019 року видано 2448ліцензій, зокрема алкогольними напоями – 1436, тютюновими виробами – 1012. Натомість, з початку року за несвоєчасну сплату чергового платежу призупинено дію 61 ліцензій, а дію 390 – анульовано.

Фахівці Головного управління ДФС у Чернівецькій області акцентують, що діяльність з виробництва, імпорту, експорту, оптової та/чи роздрібної торгівлі пивом підлягає ліцензуванню на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв. Суб’єктам господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю виключно пивом, необхідно отримувати ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Така діяльність повинна здійснюватися виключно у торговельних приміщеннях (будівлях), без обмеження торговельної площі, обладнаних відповідно до вимог законодавства з обов’язковим застосуванням реєстраторів розрахункових операцій.

На офіційному порталі «Територіальні органи ДФС у Чернівецькій області» можна ознайомитись з електронною версією брошури щодо оформлення документів для отримання ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, яка знаходиться за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/listivki-ta-broshuri/349616.html

Новини ДФС


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.