Menu
Триває обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Триває обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

By In Новини, Публічні документи On 16.04.2013


самоврядуванняЗ метою виконання рішення, ухваленого Радою Регіонів 21 березня 2013 року щодо реалізації державної політики у сфері сприяння розвитку місцевого самоврядування як одного з першочергових пріоритетів модернізації суспільних відносин, в державі розпочато широку інформаційно-роз’яснювальну кампанію.

Вона, зокрема, передбачає детальне обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Втілення в життя останньої покликане реформувати місцеве самоврядування на засадах децентралізації владних повноважень, консолідації ресурсного забезпечення та стратегічного планування розвитку територіальних громад.

Також йдеться про сприяння максимальному забезпеченню надання якісних і доступних публічних послуг, укріплення інститутів демократії й захисту інтересів громадян в усіх сферах життєдіяльності.

З метою визначення напрямів, механізмів і термінів формування ефективного місцевого самоврядування, районна державна адміністрація запрошує до обговорення концепції реформ місцевого самоврядування представників територіальних громад, працівників органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, громадськість.

Пропозиції просимо надати сектору з питань внутрішньої політики та доступу до публічної інформації апарату Сторожинецької районної державної адміністрації до 31 травня.

Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Контактні дані:

e-mail: vnutrpolit@mail.ru

тел. 2-15-04


About the Author

pressa

Comments are closed here.