Menu
У 2020 році вже зареєстровано десять нещасних випадків виробничого травматизму

У 2020 році вже зареєстровано десять нещасних випадків виробничого травматизму

By In Новини On 23.06.2020


Як повідомляють в Управлінні Держпраці у Чернівецькій області, станом на 19.06.2020 року на підприємствах, в установах, організаціях  Буковини мали місце десять нещасних випадків виробничого травматизму (чотири із яких – зі смертельним наслідком).

Так, нещасні випадки зі смертельним наслідком сталися на підприємстві залізничного транспорту, в установах соціально-культурної сфери, зокрема, у медичній галузі (від гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2 померло двоє медичних працівників).     

Випадки загального виробничого травматизму зареєстровано  на підприємствах будівельної галузі, торгівлі, автомобільного транспорту, пошти та зв’язку, соціальної сфери.

Найбільшу кількість нещасних випадків зафіксовано у Чернівцях – загалом вісім , по одному нещасному випадку сталося у Глибоцькому  та Новоселицькому районах.

Територіальний орган Державної служби України з питань праці – Управління Держпраці у Чернівецькій області – звертається до керівників підприємств, установ, організацій регіону з вимогою повного дотримання чинних нормативно-правових актів з питань промислової безпеки, охорони та гігієни праці.

Належне дотримання законодавства про охорону праці забезпечить мінімізацію ризиків травмувань на виробництві.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.