Menu
У Банилові-Підгірному провели фестиваль березового соку

У Банилові-Підгірному провели фестиваль березового соку

By In Агропромисловий комплекс району, Новини On 12.05.2013


DSC_304412 травня на Сторожинеччині провели фестиваль березового соку.

Захід, що другий рік поспіль проходить у селі Банилів-Підгірний за ініціативою Чернівецького обласного громадсько-молодіжного екологічного об’єднання «Буквиця», відвідали співорганізатори дійства – представники обласної та районної влади, жителі краю та сусідніх областей, зокрема Закарпаття, а також гості з Румунії.

Відкриваючи фестиваль, організатори висловили сподівання, що свято березового соку сприятиме розвитку сільського та екологічного туризму Буковини та залучатиме все більше туристів як із України, так і з-за кордону.

Відтак, у рамках дійства організовано міжнародну виставку карикатури на екологічну тему «На 100% натуральне», представлену громадською організацією GEC «Bucovina» (Сучава, Румунія). Також проведено інформаційно-просвітницькі акції з використання енергії сонця для організаторів сільського туризму та подорожей у природі в рамках Європейських Днів Сонця – 2013.

Фольклорний колектив з Румунії представив концертну програму в рамках транскордонного проекту “Долаючи кордони: розвиток гірського туризму”.

Поряд з цим, для гостей фестивалю підготували цікаву розважальну програму, вони мали нагоду придбати вироби народних майстрів, пригоститися березовим соком та наїдками національної кухні.

DSC_3014DSC_3040DSC_3068DSC_3148DSC_3009DSC_3000DSC_3122DSC_3126DSC_3115


About the Author

pressa

Comments are closed here.