Menu
У бюджетних закладах Підгір’я впроваджуються енергозберігаючі технології

У бюджетних закладах Підгір’я впроваджуються енергозберігаючі технології

By In Новини On 02.09.2011


Днями Сторожинеччину  із робочим візитом відвідав координатор проектів Організації Об’єднаних Націй в Україні Олів’є Адам. Метою його перебування є ознайомлення із тим, як у районі реалізується проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

Сьогодні в районі існує проблема неефективного використання енергоресурсів, яка має місце в усіх секторах економіки, зокрема, у бюджетній сфері, адже переважно вона представлена будівлями збудованими ще за радянських часів, коли не відчувалася гостра проблема в паливно-енергетичних ресурсах.

Задля енергозбереження у вказаних закладах місцева влада практикує заходи щодо приведення в належний стан віконних рам, дверей, дахів, підлоги, що є основним джерелом втрат тепла, а також реконструкцію систем опалення.

З цією метою в районі налагоджено співпрацю з реалізації спільного проекту  Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», підписаного 23 червня 2008 року. З цього часу на теренах Підгір’я успішно впроваджено 6 проектів у п’яти населених пунктах, покликаних вирішити проблему неефективного використання енергоресурсів.

Зокрема,  у селах Ропча, Нові Бросківці, Михальча, Старі Бросківці та Великий Кучурів здійснено роботи щодо заміни вікон та дверей, ремонту покрівлі, підлоги, систем опалення місцевих закладів освіти та медицини на загальну суму у 811407 грн., з яких 370108 грн.- внесок фонду, 393216 грн. – внесок місцевого бюджету, 48083 грн. – внесок громади.

Успішна реалізація проекту «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» цього року довів успішну перспективу подальшої співпраці Сторожинецького району з ЄС/ООН. З цією метою вже сьогодні готуються необхідні матеріали для участі в наступному етапі проекту.

 


About the Author

pressa

Comments are closed here.