Menu
У день знань в селі Кам’яна на Сторожинеччині урочисто відкрито нову школу-красуню

У день знань в селі Кам’яна на Сторожинеччині урочисто відкрито нову школу-красуню

By In Новини On 01.09.2011


Привітати педагогів, школярів та їхніх батьків із новосіллям на свято першого вересня завітали голова обласної державної адміністрації  Михайло Папієв, перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць, заступник голови обласної ради Валентин Маніліч, голова районної державної адміністрації Франц Федорович та його заступники, заступник голови районної ради Іван Іліка, а також голови районних державних адміністрацій, голови районних рад області, депутати обласної та районної рад, сільські голови, директори шкіл, керівники установ та організацій, батьки, учні, громада села.

Кам’янська громада очікувала на зведення у їхньому селі нової школи майже всі роки незалежної України. Діти і вчителі тривалий час вимушені були займатися у 100-річній будівлі. Сьогодні ж перед ними відчинилися двері сучасної школи європейського взірця, обладнаної за останнім словом техніки, відповідно до найвищих стандартів вітчизняної освітньої галузі.

Побудована на замовлення управління капітального будівництва облдержадміністрації, вона розрахована на 500 учнів та містить у собі спортивний і гімнастичний зали, спеціальні приміщення для гуртків, музичну, художню та танцювальну студії, актову залу, їдальню на 150 посадкових місць, 2 приміщення для медичного обслуговування учнів, приміщення адмінперсоналу, зимовий сад, 34 світлі класи кабінетної системи, бібліотеку, а також спальні приміщення для молодших школярів.

Особливу увагу керівництво школи надає пріоритетному вихованню здорових українців, з цією метою планується облаштування спеціального тенісного корту, тренажерного залу, а також майданчиків, здатних задовольнити потреби сучасної молоді у нових видах спорту.

Право перерізати символічну стрічку новобудови надано  голові обласної державної адміністрації Михайлу Папієву, заступнику голови обласної ради Валентину Манілічу, голові районної державної адміністрації Францові Федоровичу та заступнику голови районної ради Івану Іліці.

Представники влади на чолі із Михайлом Папієвим оглянули кожне приміщення школи, познайомилися з учнями та вчителями закладу, оцінили всю роботу виконану будівельниками, а також педагогами, учнями та батьками, які долучалися до благоустрою новобудови.

Губернатор Чернівецької області Михайло Папієв поділився з присутніми своїми планами щодо нової школи, зокрема він висловив переконання, що Буковина – це край багатий на таланти і його бажанням є створити на базі Кам’янської ЗОШ  школу справжніх лідерів, в якій на відкриті лекції з українською елітою (політиками, вченими, науковцями, спортсменами) збиратиметься вся обдарована молодь Буковини.

Зі словами подяки до очільника обласної виконавчої влади та всіх, хто долучився до будівництва Кам’янської ЗОШ звернувся голова райдержадміністрації Франц Федорович.

У своїй промові він наголосив, що приклад села Кам’яна в черговий раз засвідчує, що лише спільними зусиллями можна робити великі справи.

 


About the Author

pressa

Comments are closed here.