Menu
Нові шкільні автобуси отримали учні Сторожинеччини

Нові шкільні автобуси отримали учні Сторожинеччини

By In Новини On 01.09.2011


Свято першого вересня голова райдержадміністрації Франц Федорович відсвяткував разом із учнями Красноїльської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. У День знань до сільської школи також завітали керівник апарату райдержадміністрації Олександр Мадей, начальник відділу освіти райдержадміністрації Віктор Багрій.

Франц Федорович привітав школярів зі святом, побажав їм наснаги, успіхів на шляху до знань, а для легшого його подолання предав у власність школи новий шкільний автобус марки “АЗ-А079” придбаний у ЗАТ “Бориспільський автозавод” за сприяння Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Ще два таких щедрих дарунка сьогодні вручено Їжівській ЗОШ І-ІІІ ст. та Старобросківецькому навчально-виховному комплексу. За словами керівника районної виконавчої влади освітні реформи, які успішно впроваджуються на теренах Буковини, покликані зробити освіту доступною для кожної дитини, забезпечити її ґрунтовним багажем знань та допомогти розвинути найкращі схильності та уміння, аби в повній мірі реалізуватися як громадянин рідної Батьківщини.

На шляху до цих здобутків і всі освітні заклади району. У зв’язку із цим, Віктор Багрій, в свою чергу, запевнив, що найближчим часом буде здійснено необхідні заходи, аби перевести Красноїльську ЗОШ І-ІІІ ст. з двозмінної на однозмінну систему навчання, що значно покращить якість отримуваних дітьми знань.

Сьогодні представники райдержадміністрації відвідали урочистості кожної школи Сторожинеччини. Зокрема, перший заступник голови райдержадміністрації Георгій Пожога привітав із Днем знань учнів Їжівської  ЗОШ І-ІІІ ст., заступники голови райдержадміністрації Іван Петращук та Микола Крилюк відвідали Панківську ЗОШ І-ІІІст. та Ропчанську ЗОШ І-ІІІст. Крім того, участь у святкуванні Дня знань взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.


About the Author

pressa

Comments are closed here.