Menu
У державній службі зайнятості діє електронна черга реєстрації безробітних

У державній службі зайнятості діє електронна черга реєстрації безробітних

By In Новини On 27.06.2018


Особи, які шукають роботу, та безробітні мають можливість скористатись унікальним сервісом електронних послуг. За допомогою Інтернету можна записатись на індивідуальний прийом до фахівця без попереднього відвідування центру зайнятості.

На порталі Державної служби зайнятості http://www.dcz.gov.ua/EReception/#/appointment діє сервіс «Електронна черга реєстрації безробітних». Про це повідомляє директор Сторожинецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Світлана Жар.

«Скориставшись цією послугою, громадяни можуть записатись на прийом до фахівця для отримання консультації, перший прийом для осіб, які не перебувають на обліку та мають бажання звернутись до центру зайнятості для пошуку роботи», – зазначає С. Жар.

Така новація дозволить економити час шукачів роботи. У разі, якщо особа зарезервувала для себе час, їй не потрібно отримувати талон на відвідування, а необхідно безпосередньо звернутись до фахівця у призначений час. На табло у секторі самостійного пошуку роботи відобразиться запрошення з номером талону на робоче місце, про яке особа буде повідомлена під час запису на прийом засобами електронної черги.

За більш детальною інформацією можна звернутись по телефону: 2-14-37.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.