Menu
У місті готуються до опалювального сезону

У місті готуються до опалювального сезону

By In Новини On 05.09.2011


Питання підготовки до опалювального сезону у м. Сторожинець розглянуто сьогодні на нараді, яку провів голова райдержадміністрації Франц Федорович.

У ході наради Сторожинецькому міському голові вказано на недостатню роботу з населенням щодо переведення житлового фонду міста на систему індивідуального опалення.

Як зазначив керівник виконавчої влади району на сьогодні вже вирішено питання будівництва котелень для 3-ох навчальних закладів Сторожинця, зокрема, винайдено кошти у сумі 2,100тис. грн.., з яких вже профінансовано роботи у сумі 1,113тис. грн..

Водночас Франц Федорович наголосив, що до початку нового опалювального сезону теплом повинно бути забезпечено кожне помешкання, у зв’язку із чим надав низку доручень Сторожинецькому міському голові, причетним до вирішення цієї проблеми посадовим особам районної державної адміністрації та служб щодо вирішення проблеми встановлення індивідуального опалення в квартирах сторожинчан.

Зокрема, із 429 абонентів житлового сектору на сьогодні залишилось 170, які з певних причин не погоджуються на відключення від централізованого теплопостачання.

 


About the Author

pressa

Comments are closed here.