Menu
У місті Сторожинець попрощалися із загиблим Героєм в зоні проведення АТО Олегом Косованом

У місті Сторожинець попрощалися із загиблим Героєм в зоні проведення АТО Олегом Косованом

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 27.06.2016


Олег Косован27 червня в холі Сторожинецького районного будинку національних культур відбулася панахида та прощання із тілом загиблого воїна в зоні проведення антитерористичної операції – Олега Косована.

31-річний солдат Збройних Сил України загинув 24 червня на Луганщині внаслідок вогнепально-вибухово-осколкової травми.

На службу до лав Збройних Сил України Олег Косован був призваний 12 серпня 2015 року.

Попрощатися із Героєм прийшли голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош, голова районної ради Іван Лосік, секретар Сторожинецької міської ради Ігор Матейчук, військовий комісар Сторожинецького районного військового комісаріату Іван Яремійчук, військові побратими загиблого, учасники АТО, депутати районної ради, голови місцевих рад району, представники установ, підприємств і організацій району, громадськість.

Звертаючись до присутніх, Ярослав Бартош висловив глибокий сум з приводу загибелі Олега Косована. За його словами, військовослужбовець віддав найдорожче – життя – задля миру в Україні.

«Подивіться на його обличчя – так нині виглядає Україна!, – зазначив Ярослав Бартош. – Олег покинув цей світ у розквіті сил. І кожен з нас – у боргу перед ним і кожним загиблим в зоні АТО військовослужбовцем. Саме вони, щодня жертвуючи своїм життям, боронять нашу Вітчизну від агресора. Вічная пам’ять Олегові! Герої не вмирають!».

Після панахиди тіло Олега Косована доправили до с. Багна Вижницького району, де 28 червня відбудеться його поховання.

Варто зазначити, що дорогу Героєві стеляли квітами та зустрічали навколішки. Священослужителі церков у населених пунктах, через які везли тіло зі Сторожинця до Вижниччини, відспівували покійного.

102_4315102_4320102_4321102_4322102_4329102_4328102_4337102_4344


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.