Menu
У Міжнародний день захисту дітей для дітей з особливими потребами організовано свято “Калейдоскоп дитячих мрій”

У Міжнародний день захисту дітей для дітей з особливими потребами організовано свято “Калейдоскоп дитячих мрій”

By In Новини On 04.06.2015


ТитульнаМоре втіхи та щирих посмішок подарували організатори свята «Калейдоскоп дитячих мрій» 70 діткам з особливими потребами, які проживають у районі. У перший день літа у туристично-розважальному комплексі «Аква-плюс» для них підготували різноплановий відпочинок: майстер-класи з виготовлення обручів-віночків, патріотичної символіки та букетів з цукерок, конкурс малюнків, парад мильних бульбашок, складання пазлів у вигляді кордонів України тощо. Організаторами заходу стали голова районного товариства батьків дітей-інвалідів «Богдан» Галина Токар, депутат Кам’янської сільської ради Марина Домитрюк, а також педагогічний та учнівський колективи Кам’янецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор – С. М. Кожелянко), які підготували для гостей майже трьохгодинну концертну програму.
На свято завітали почесні гості, постійні меценати і благодійники товариства: голова районної ради Катерина Гуцуляк, начальник служби у справах дітей РДА Наталя Косован, депутат обласної ради Світлана Фочук, депутат районної ради Ольга Гідора, представники Українсько-американського проекту «Дітям Буковини», клубу «Успішна чернівчанка» (голова – Галина Марараш), приватні підприємці Таїсія Соколовська, Ольга Костеняк та Родіка Українець з Великого Кучурова, вчителі Красноїльської ЗОШ № 3 та інші.
– Також нам допомогли працівники управління освіти, сім’ї, молоді та спорту РДА (начальник – А. І. Гакман), які безкоштовно надали транспорт, щоб доправити дітей до «Акви-плюс», – додала організатор заходу Галина Токар. – Директор районного будинку національних культур Тетяна Кокошина привела з собою групу клоунів, які веселили малечу. Голова обласної громадської організації «Вертикаль» Лариса Кубасова-Бесанова організувала для учасників дійства справжній… ляльковий театр, залучивши до постановки казки «Ріпка» дітей з обмеженими фізичними можливостями. Цікаво, що всіх гостей зустрічав справжній духовий оркестр.
Кожній дитині вручили подяку за участь у майстер-класах та цінні подарунки, які придбали за кошти товариства «Богдан», італійської ініціативної групи «Подаруй дитині посмішку» (керівник – Оксана Ткачук-Гаденко) та районної організації Товариства Червоного Хреста (голова – Ольга Євдокименко). Також малеча долучилася до, так званого, фейс-арту – на обличчі дітей спеціальними фарбами зобразили патріотичну символіку. А своєрідною родзинкою заходу стали різнобарвні метелики, на яких особливі діти описали свої мрії. Вони «полетять» до Італії, де на них чекає давня приятелька товариства і постійний меценат Оксана Ткачук-Гаденко. Наша краянка, яка вже тривалий час проживає у далекій сонячній країні, спробує за можливості втілити мрії у дійсність.
А завершився «Калейдоскоп дитячих мрій» флеш-мобом «Діти – за щасливе майбутнє України». Його маленькі учасники стали з синьо-жовтими кульками у руках, утворивши слово «мир».

Олеся ДЛУЖАНСЬКА.

1

2

3

4

5

6

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19
Фото Дмитра ЯКОВІЦИ.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.