Menu
У надзвичайних ситуаціях права та безпека постраждалих від торгівлі людьми повинні бути дотримані та захищені

У надзвичайних ситуаціях права та безпека постраждалих від торгівлі людьми повинні бути дотримані та захищені

By In Новини, Роз'яснення On 09.04.2020


Як повідомляють в управлінні праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, у надзвичайних ситуаціях права та безпека постраждалих від торгівлі людьми повинні бути дотримані та захищені.
У розпал пандемії COVID-19, Група експертів Ради Європи з протидії торгівлі людьми (GRETA) звертає увагу на особливі труднощі, з якими стикаються постраждалі від торгівлі людьми, які, як правило, опиняються в становищі надзвичайної вразливості.

Окрім того, що вони зазнають психологічних та фізичних травм, багато з цих жінок, чоловіків та дітей не мають засобів до існування, можуть перебувати в ситуації неврегульованої міграції чи нелегального працевлаштування, не мати медичного чи соціального захисту, документів та ресурсів, які б дозволяли їм повернутися до своїх країн.

Під час пандемії COVID-19 їх ситуація може тільки погіршитися, а злочинці можуть активно використовувати цю глобальну кризу та вразливість для збільшення фінансового прибутку, який генерує торгівля людьми.

Важливо пам’ятати, що в Україні надається державна підтримка особам, які постраждали від торгівлі людьми, зокрема соціальна, медична, правова, освітня та матеріальна. Із заявою про необхідність такої допомоги слід звертатись до найближчої місцевої державної адміністрації за місцем проживання.

З детальною інформацією щодо ризиків потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та отриманням відповідної допомоги можна ознайомитись за вказаним посиланням: https://bukoda.gov.ua/page/group/144#page-2084

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.