Menu
У Ропчі відкрили сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Церенкуца»

У Ропчі відкрили сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Церенкуца»

By In Агропромисловий комплекс району, Новини On 05.06.2014


100_3003Сьогодні, 5 червня, на Сторожинеччині відбулося урочисте відкриття Ропчанського сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Церенкуца».

Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Ярослав Бартош, голова районної ради Катерина Гуцуляк, керівник Чернівецького обласного ресурсного центру громад представництва організації об’єднаних націй в Україні   Михайло Олійник, голови місцевих рад району, а також громадськість.

Вітаючи жителів села Ропча з введенням в експлуатацію кооперативу, очільник виконавчої влади району Ярослав Бартош зазначив, що вказаний сільськогосподарський об’єкт є результатом тісної співпраці   нашого району в рамках проектів Європейського союзу та Організації Об’єднаних націй «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». За його словами, завдячуючи такій співпраці в районі   вже створено 5 сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, які об’єднались в районне об’єднання   «Господар Підгір’я».

«Сьогоднішня подія є важливою як для влади району, так і громади села, адже виробництво та реалізація молока є основним джерелом доходів домогосподарств. Створення сервісного центру дасть можливість збільшити обсяги продажу молока, підвищити його ціну, мати стабільний ринок збуту, покращити генофонд тварин за рахунок проведення штучного осіменіння», – наголосив Ярослав Бартош.

Окрім того, голова райдержадміністрації подякував керівнику Чернівецького обласного ресурсного центру громад представництва організації об’єднаних націй в Україні   Михайлу Олійнику за його активну позицію щодо впровадження проектів на теренах Сторожинеччини.

«Одним із головних наших завдань має бути створення умов для вирощування та реалізації рослинної та тваринницької продукції, заохочення людей, які сьогодні своєю працею відроджують українське село. Тільки за таких умов нам вдасться забезпечити район якісною продукцією власного виробництва та підвищити ефективність сільського господарства», – відзначив очільник виконавчої влади району.

Зі святковою подією громаду села також привітали Катерина Гуцуляк, Михайло Олійник, ропчанський сільський голова Ілля Олар, голова  СОК «Церенкуца» Георгій Максимюк.

Під час заходу вручили спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради.

Після освячення кооперативу та урочистого перерізання стрічки присутні оглянули приміщення та ознайомилися з обладнанням.

100_3004100_3012100_3014100_3016100_3021100_3024100_3032100_3038


About the Author

pressa

Comments are closed here.