Menu
У селах Їжівці та Чудей Сторожинецького району проведено профілактичний рейд «Сім’я»

У селах Їжівці та Чудей Сторожинецького району проведено профілактичний рейд «Сім’я»

By In Новини On 12.03.2019


6 березня працівники служби у справах дітей Сторожинецької райдержадміністрації спільно з представниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Сторожинецького відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області, місцевої ради провели профілактичний рейд «Сім’я»в селах Іжівці та Чудей.

Під час рейду обстежено 6 сімей, де проживають 23 дітей, які перебувають на обліку, як діти, які опинилися в складних життєвих обставинах та відносно яких отримано повідомлення про неналежне виконання батьками батьківських обов’язків.

Відтак з батьками проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду та попереджено про особисту відповідальність за неналежне виконання чи ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків відносно дітей. Складено 1 протокол про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 184 КУпАП. Батькам надано рекомендації щодо покращення умов проживання, виховання та розвитку дітей, зміни їх ставлення до дітей та власного способу життя.

Додатково в с. Іжівці обстежено 2 сім’ї опікунів, де проживають 2 дітей.

За результатами рейду працівники служби у справах дітей підготували  листи на виконавчий комітет про заслуховування батьків на засіданні виконкому.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.