Menu
У селі Костинці розпочали ремонт центральної дороги

У селі Костинці розпочали ремонт центральної дороги

By In Газета «Рідний край», Новини On 14.08.2015


DSC_9510Тиждень перебування у відпустці Костинецького сільського голови Сергія Возного, який виконує патріотичний обов’язок на передовій АТО, завершився приємною новиною: початком капітального ремонту окремих ділянок сільської дороги. Підрядна організація “Агробудналадка” (керівник Костянтин Нуцул) приступила в четверг, 13 серпня, до прокладання нових та очищення старих каналів вздовж вулиці (біля сільської ради), яка завжди була найскладнішою у плані благоустрою.

– Використовуємо кошти, що виділені з обласного дорожнього фонду на ремонт доріг в районі. Всього їх надали за сприяння районної влади – 300 тисяч, 100 з яких – для Костинецької територіальної громади, – прокоментувала подію перший заступник голови Сторожинецької райдержадміністрації Діана Ковальчук, яка навідалася в Костинці в цей день в робочому порядку.

Така пріоритетність – не випадкова: надати перевагу саме цьому селу спонукало те, що очільник громади мобілізований в АТО, звідки в телефонному режимі опікується справами сельчан.

Лариса ЛЄВІНА.

Газета «Рідний край» № 33 від 14.08.2015 р.

DSC_9490DSC_9493DSC_9514


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.