Menu
У Сторожинецькому районі на обліку перебуває 135 внутрішньо переміщених осіб

У Сторожинецькому районі на обліку перебуває 135 внутрішньо переміщених осіб

By In Інформація для переселенців, Новини On 19.11.2015


021Як інформує управління праці і соціального захисту населення Сторожинецької райдержадміністрації, станом на 19 листопада 2015 року, у Сторожинецькому районі на обліку перебуває 135 внутрішньо переміщених осіб, 86 сімей.

Для отримання довідки внутрішньо переміщена особа має звернутися до структурного підрозділу місцевої державної адміністрації з питань соціального захисту населення за місцем фактичного проживання із заявою про отримання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Заява внутрішньо переміщеною особою подається особисто, або через законного представника. Про взяття на облік неповнолітніх дітей, які переміщуються без батьків або членів сім’ї, заява подається їхнім опікуном чи піклувальником або законним представником. Довідка про взяття на облік видається структурним підрозділом місцевої державної адміністрації з питань соціального захисту населення в день подання заяви, підписується та засвідчується уповноваженою посадовою особою цього структурного підрозділу без сплати будь-яких платежів та зборів. Термін дії такої довідки становить шість місяців з моменту її видачі.

Грошова допомога особам, які переміщуються, призначається на сім’ю та виплачується одному з її членів за умови надання письмової згоди довільної форми про виплату грошової допомоги цій особі від інших членів сім’ї у таких розмірах:

для непрацездатних осіб (пенсіонери, інваліди, діти) – 884 грн. на одну особу;

для працездатних осіб – 442 грн. на одну особу

Загальна сума допомоги на сім’ю не може перевищувати 2400 грн.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.