Menu
У Сторожинецькому районі відкрито екологічний наметовий табір

У Сторожинецькому районі відкрито екологічний наметовий табір

By In Новини On 29.07.2011


У селі Банилів-Підгірний Сторожинецького району на території заказника місцевого значення «Зубровиця» відбулося урочисте відкриття екологічного наметового табору «Букова» 2011, в якому сьогодні відпочиває 43 дитини віком від 9 до 16 років, з яких 22 cторожинчани.

Організатори з Чернівецького обласного громадсько-молодіжного екологічного об’єднання «Буквиця» забезпечили дітей пільгових категорій оздоровчим відпочинком в екологічно чистій зоні Карпат. Одночасно для туристів розроблено різноманітні програми розвитку і дозвілля, надано можливість загартуватися, розвинути навички самообслуговування та отримати нові різносторонні знання.

Робота табору  триватиме упродовж двох змін. Перша розпочалася з 22 липня. Діти проживають в просторих, водостійких наметах, захищених протимоскітними сітками. Територія оснащена електроенергією, мобільним зв’язком, санітарними вузлами та літніми душами.

Маленькі туристи забезпечені 5-разовим харчуванням, хлібом випеченим на дровах та питною водою з заводу мінеральних вод.  Відпочинок та догляд за ними здійснюють кращі випускники та студенти Чернівецького педагогічного коледжу. Всю зміну в таборі працює лікар, який уважно стежить за станом здоров’я відпочиваючих.

 


About the Author

pressa

Comments are closed here.