Menu
У СТОРОЖИНЦІ ІЗ ВІЙСЬКОВИМИ ПОЧЕСТЯМИ ПОХОВАЛИ БІЙЦЯ АТО ЯРОСЛАВА КОЗАКА

У СТОРОЖИНЦІ ІЗ ВІЙСЬКОВИМИ ПОЧЕСТЯМИ ПОХОВАЛИ БІЙЦЯ АТО ЯРОСЛАВА КОЗАКА

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 05.02.2018


4 лютого у місті Сторожинець відбулася церемонія поховання бійця АТО Ярослава  Козака, який 1 лютого загинув у зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Тіло Героя краяни зустрічали навколішки та із запаленими лампадками.

Попрощатися із військовослужбовцем прийшли перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк, заступник голови Чернівецької ОДА Ігор Богатирець, голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош, голова районної ради Іван Лосік, комісар Чернівецького обласного комісаріату Володимир Шведюк, комісар Сторожинецького районного військового комісаріату Іван Яремійчук, військові побратими Ярослава Козака, учасники АТО, голови місцевих рад, представники установ, організацій та підприємств району, громадські діячі і мешканці Сторожинеччини.

Звертаючись до присутніх, голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош зазначив, що нині Сторожинеччина прощається із тринадцятим Героєм, що поклав життя за Батьківщину.

«Ярослав Козак 2014 року прийняв рішення захищати нашу державу від російської агресії, – сказав очільник виконавчої влади району. – Він був справжнім патріотом своєї держави, який віддав життя за її незалежність та територіальну цілісність. Вітчизна ніколи не забуде своїх Синів! Герої не вмирають!».

Також виступив перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Павлюк.

«Ярослав Козак поклав за нас своє життя. Тож ми повинні продовжити ту справу, за яку він боровся – перемогти агресора та жити у вільній і незалежній державі», – підкреслив посадовець.

Водночас до присутніх звернулися побратими військовослужбовця, які подякували батькам та рідним Ярослава Козака за те, що виховали гідного та мужнього сина.

Загиблого відспівали у храмі Різдва Пресвятої Богородиці та поховали на міському кладовищі із військовими почестями. 

Остання путь Героя була встелена квітами та вигуками «Герої не вмирають!».


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.