Menu
У Сторожинці нагородили переможців першого етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018»

У Сторожинці нагородили переможців першого етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018»

By In Новини On 12.01.2018


12 січня у центрі естетичного виховання «Юність Підгір’я» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018».

Участь у заході взяли голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош, голова Красноїльської ОТГ Степан Драгун, в.о. начальника управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сторожинецької районної державної адміністрації Михайло Чобітько, голова райкому профспілки працівників освіти Сторожинецького району Віра Олійник, керівники та педагоги навчальних закладів району.
Очільник райдержадміністрації привітав освітян із успіхами на першому етапі конкурсу та побажав перемог на обласному та всеукраїнському рівнях.
Водночас Ярослав Бартош інформував освітян про візит в край міністра освіти України Лілії Гриневич, яка взяла участь у відкритті новозбудованої школи у селі Йорданешти Глибоцького району 11 січня 2018 року. За словами посадовця, відкриття нових шкіл у період воєнних дій свідчить про велику вагу освітньої галузі у державі.
Водночас керівник райдержадміністрації зазначив про те, що 2018 року введуть у силу 12-річну систему навчання у загальноосвітніх школах. Відтак, за його словами, це не лише подовження навчання у часі, але й цілком нові підходи до освітнього процесу.
Тож за підсумками конкурсу Ярослав Бартош спільно з Михайлом Чобітьком вручили грамоти та грошові нагороди переможцям конкурсу.

Переможці районного етапу конкурсу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018»:

І місце

Воробець Юлія Іванівня – учитель української мови та літератури Спаського НВК
Коржан Віктор Петрович – учитель фізики Спаського НВК

ІІ місце
Сабура Ірина Богданівна – учитель української мови та літератури Старожадівського НВК
Чікал Микола Валер’янович – учитель фізичної культури Старобросковецького НВК

ІІІ місце
Грижинку Андрій Іванович – учитель фізичної культури Верхньопетровецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.