Menu
Проведено семінар з антикорупційного законодавства

Проведено семінар з антикорупційного законодавства

By In Запобігання проявам корупції, Новини On 28.07.2011


28 липня, на базі Сторожинецької районної державної адміністрації та Сторожинецької районної ради проведено семінар-навчання з вивчення норм нового антикорупційного законодавства.

У семінарі взяли участь представники Чернівецької обласної державної адміністрації, керівництво Управління державної служби Головдержслужби України у Чернівецькій області, голова Сторожинецької райдержадміністрації, голова Сторожинецької райради, сільські голови Сторожинецького району, землевпорядники, керівники установ та організацій району, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, представники засобів масової інформації (загалом понад 140 осіб).

Із вступним словом перед учасниками семінару виступив  голова Сторожинецької районної державної адміністрації Франц Федорович, який наголосив на важливості проведення заходу і побажав присутнім зі всією відповідальністю віднесетеся до отриманої інформації та неухильно дотримуватися нового антикорупційного законодавства при виконанні службових обов’язків.

Також до аудиторії звернулися голова Сторожинецької районної ради Петро Брижак, директор  Чернівецького регіонального ЦППК Микола Ярмистий, начальник Управління державної служби Головдержслужби України в Чернівецькій області Аркадій Мунтяну, головний спеціаліст сектору з питань запобігання та протидії корупції апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Монастирський Юрій Вікторович.

Увазі держслужбовців запропоновано перегляд короткометражного відеофільму за тематикою заходу, а також представлено розлогі повідомлення щодо засад запобігання і протидії корупції, в контексті реформування державної служби України. Зокрема, учасників семінару ознайомлено зі спеціальними обмеженнями щодо використання службового становища, сумісництва та одержання подарунків й обмежень щодо роботи з близькими особами. Також йшлося про передбачені Законом види відповідальності, особливості звільнення та відшкодування збитків за корупційні правопорушення.

У підсумках семінару відбулось обговорення гострих та актуальних питань, щодо нового антикорупційного законодавства. Серед присутніх проведено анонімне анкетування і роздано візитні карточки  Управління державної служби Головдержслужби України в Чернівецькій області куди, у разі потреби, можна звернутися за додатковою інфор мацією.

 


About the Author

pressa

Comments are closed here.