Menu
У СТОРОЖИНЦІ ПРОВЕЛИ ПАМ’ЯТНИЙ ЗАХІД ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЧОРНОБИЛЯ

У СТОРОЖИНЦІ ПРОВЕЛИ ПАМ’ЯТНИЙ ЗАХІД ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЧОРНОБИЛЯ

By In Новини On 26.04.2019


Сьогодні, 26 квітня, голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош взяв участь у заході до 33-х роковин аварії на Чорнобильській атомній електростанції, що провели біля пам’ятного знаку ліквідаторам катастрофи на ЧАЕС.

Керівник райдержадміністрації висловив подяку присутнім учасникам ліквідації наслідків техногенної катастрофи за мужність, героїзм та сумлінне виконання життєво важливого завдання з порятунку держави.

«33 роки тому ви пішли в бій з невидимим ворогом, ризикуючи своїм здоров’ям та життям. Честь Вам і хвала за самовіддану боротьбу з наслідками аварії. Ми вам завдячуємо нашим життям», – зазначив Ярослав Бартош.

З нагоди пам’ятної дати Ярослав Бартош спільно з головою районної ради Іваном Лосіком вручили ліквідаторам спільні грамоти райдержадміністрації та районної ради.

Своєю чергою голова Сторожинецької спілки чорнобильців Іван Тарновецький вручив ліквідаторам нагрудні знаки до 33-х роковин аварії на ЧАЕС та побажав їм здоров’я, витримки та благополуччя.

У рамках заходу проведено заупокійну літію, полеглих під час ліквідації наслідків аварії та внаслідок хвороб вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів.

 


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.