Menu
У Сторожинці провели урочисті збори з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України

У Сторожинці провели урочисті збори з нагоди відзначення 22-ї річниці Конституції України

By In Новини On 27.06.2018


Сьогодні, 27 червня, голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош взяв участь в урочистих зборах до 22-ї річниці Конституції України, що провели у районному будинку національних культур.

Звертаючись до присутніх із вітальним словом, керівник виконавчої влади району зазначив про те, що Конституція є головною віссю, навколо якої будується усе правове поле держави, яке гарантує права, свободи та розвиток демократичної, вільної і незалежної України.

«Ми пишаємося тим, що 22 роки тому Верховна Рада України прийняла документ, який визначив наш подальший розвиток як правової проєвропейської держави, – сказав Ярослав Бартош. – Не все склалося так, як хотілося. І амбіції тих, в чиєму полоні була наша держава довгий час не вщухають. Саме тому ми маємо війну на сході та анексований Крим. Проте світова спільнота стала на захист України та висловила свою підтримку».

За словами голови райдержадміністрації, нині уряд, Президент і Верховна Рада внесли свої зміни і бачення майбутнього держави – зокрема посилення самоврядування на противагу федералізації і сепаратизму.

«Найголовніша реформа нинішньої влади – створення нових об’єднаних територіальних громад, яким передаються неймовірні повноваження як фінансові так і управлінські, – акцентував очільник райдержадміністрації. – Ми є свідомі, що йдемо правильним шляхом – шляхом розвитку і демократії. Ми повинні розбудувати стандарти життя, які діють в європейських  державах. Адже лише тоді матимемо право стати повноцінним членом ЄС».

Ярослав Бартош також зазначив про те, що з подачі Президента України був прийнятий Закон «Про національну безпеку України», який закріпив прагнення нашої держави до євроатлантичних стандартів.

«Це ті речі, які ми так довго чекали, – підкреслив Ярослав Бартош. – Нині наше військо міцне, з високим моральним духом і добрим оснащенням. Переконаний, що наша армія нас захистить та поверне окуповані території. Слава нашій армії! Слава Україні!».

З нагоди державного свята Ярослав Бартош спільно з головою районної ради Іваном Лосіком вручили почесні грамоти Чернівецької обласної державної адміністрації і обласної ради та спільні почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради.

У рамках урочистості хвилиною мовчання вшановано пам’ять про полеглих за Україну. Також здійснено покладання квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку та Юрію Федьковичу.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.