Menu
У Сторожинці відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчя виведення військ з Афганістану

У Сторожинці відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчя виведення військ з Афганістану

By In Новини On 14.02.2019


Сьогодні, 14 лютого, голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош взяв у заходах до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчя виведення військ з Афганістану.

У рамках заходів було здійснено покладання квітів до Алеї Небесної Сотні та Героїв Підгір’я, проведено урочисту ходу вулицями міста до пам’ятного знака воїнам-афганцям, де священики провели заупокійний молебень.

Згодом відбувся урочистий захід у Центрі естетичного виховання «Юність Підгір’я».

Ярослав Бартош привітав воїнів-інтернаціоналістів із 30-ю річницею виведення військ з Афганістану.

«Ви пройшли цю страшну війну і з честю повернулися додому. На жаль, є й загиблі, – звернувся до присутніх голова райдержадміністрації. – Честь і хвала усім, хто виконував військовий наказ».

За його словами, війна – це страшні випробування.

«Нині триває війна на сході нашої держави. Гинуть наші кращі Сини. Маємо 14 загиблих і померлих Героїв нашого району. Кілька сотень підгорян пройшли через мобілізацію, – сказав Ярослав Бартош. – Перед нами стоять колосальні виклики. І ви – воїни-афганці – стали для наших бійців взірцем мужності і героїзму».

Водночас, за словами керівника райдержадміністрації, окрім військових дій ворог веде гібридну війну у всіх сферах життя. Відтак закликав давати гідну відсіч, критично сприймати будь-яку інформацію та її джерела.

З нагоди свята Ярослав Бартош спільно з головою районної ради Іваном Лосіком вручили воїнам-інтернаціоналістам спільні почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради.

Також під час урочистого заходу виступили голови Сторожинецької ОТГ Микола Карлійчук, керівник Буковинського обласного осередку Спілки ветеранів Афганістан Станіслав Козак, керівник районної асоціації учасників бойових дій Василь Палій, керівник Сторожинецької районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Іван Рибак, військовий комісар Сторожинецького районного комісаріату Сергій Арушанян та інші.

Опісля виступив тернопільський музичний гурт воїнів-афганців  «Долг».


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.