Menu
У СТОРОЖИНЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

У СТОРОЖИНЦІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ ТА ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

By In Новини On 06.12.2018


Сьогодні, 6 грудня, у центрі естетичного виховання «Юність Підгір’я» відбувся урочистий захід з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України та Дня волонтера.

Участь у заході взяли голова Сторожинецької районної державної адміністрації Ярослав Бартош, голова районної ради Іван Лосік, голова Сторожинецької міської ради Микола Карлійчук, військовий комісар Сторожинецького районного військового комісаріату Іван Яремійчук, військовослужбовці та волонтери району.

Ярослав Бартош привітав присутніх із професійними святами.

«Дорогі наші воїни, дозвольте привітати вас із Днем Збройних Сил України, – звернувся до присутніх Ярослав Бартош. – Наша армія – це дзеркало нашого народу, це дитя, яке народжене у неймовірній боротьбі, це військо, яке пройшло випробування і яке фактично народжувалося в боях».

За словами голови райдержадміністрації, стрижнем нинішніх Збройних Сил стали воїни, які прийняли рішення по мобілізації і пішли захищати Україну.

«Наша армія сьогодні показує нечувані зразки героїзму із захисту нашої держави. Згідно оцінок міжнародних експертів, ЗСУ  нині перебувають на 8-у місці серед держав Європи та 29-у місці у світовому рейтингу збройних сил, – акцентував керівник райдержадміністрації. – Це та армія, про яку ще 5 років тому ніхто і не знав. Народ, підтримка  Уряду, Президента, Верховної Ради України, а найголовніше героїзм і самовіддача наших мужніх воїнів стали основою Збройних Сил і запорукою того, що сьогодні військовий агресор – Росія стоїть там, де вона зупинилася у 2014 році».

За словами Ярослав Бартоша, нещодавні події у Керченській протоці довели, що агресор не збирається складати зброю та відступати, а навпаки нарощує протистояння і свою дію він переніс на морську акваторію, де здійснив піратський напад на бойові кораблі України.

«Світове товариство надало оцінку таким діям, а рішення нашої влади були миттєвими. Був введений воєнний стан у частині областей України. Наша область не увійшла до того списку, але ми усі відчуваємо відповідальність за ситуацію у державі, – підкреслив очільник виконавчої влади району. – Можуть бути різні дискусії щодо доцільності введення воєнного стану. Проте це була абсолютна адекватна і необхідна відповідь на агресивні дії РФ.

Вчора ми вшановували День волонтера. Наше військо неможливо уявити без підтримки народу, – продовжив Ярослав Бартош. – Саме волонтери у 2014-2015 роках – від малят до людей похилого віку – хто як міг – підтримували наше військо. І армія отримувала усе необхідне. Слава усім вам, слава волонтерам, слава нашим Героям, які, не шкодуючи життя, показують героїзм на фронті.

Вічна пам’ять усім, хто поклав життя заради нашої незалежності і нашої свободи.

Слава всім воїнам!

Слава захисникам!

Слава Україні!», – завершив Ярослав Бартош.

З нагоди відзначення дня Збройних Сил України Ярослав Бартош спільно з Іваном Лосіком вручили Відзнаки Президента України учасниками АТО та спільні почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради військовослужбовцям та волонтерам району.

Відзнаку Президента України за участь в АТО посмертно отримав учасник АТО, староста села Костинці Сторожинецької ОТГ Сергій Возний.

 


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.