Menu
У СТОРОЖИНЦІ ЗА УЧАСТІ ЄВРОПЕЙЦІВ ОБГОВОРЕНО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ ОТГ

У СТОРОЖИНЦІ ЗА УЧАСТІ ЄВРОПЕЙЦІВ ОБГОВОРЕНО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОСТОРОВОГО ПЛАНУВАННЯ СТОРОЖИНЕЦЬКОЇ ОТГ

By In Новини On 13.03.2019


Сьогодні, 13 березня, заступник голови Сторожинецької районної державної адміністрації Василь Гоцуляк взяв участь в обговоренні з громадськістю попередніх результатів «Стратегії просторового планування Сторожинецької ОТГ».

Захід проведений у рамках участі Сторожинецької ОТГ в Програмі «Інтегрований просторовий розвиток школи CANactions», яка організована CANactions School за підтримки Програми “U-LEAD з Європою”.

Програма спрямована на впровадження принципів стратегічного дизайну та інтегрованого планування в реальних умовах функціонування українських об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

У рамках програми фахівці Сторожинецької ОТГ взаємодіють з  представниками інших територіальних громад України та спільно напрацьовують сценарії розвитку територій ОТГ під керівництвом міжнародної команди менторів.

Участь у заході взяли старший ментор програми Інтегрований просторовий розвиток школи CANactions Іріс Гляйхман, представник південно-західного хабу програми «U-Lead» Микола Ляхович, директор Чернівецького центру розвитку місцевого самоврядування Тетяна Татарчук, голова Сторожинецької ОТГ Микола Карлійчук, координатор робочої групи Сторожинецької ОТГ Дмитро Бойчук, представники робочої групи ОТГ, в.о. старост Сторожинецької ОТГ, школярі, освітяни, громадськість.

Звертаючись до присутніх на заході, Василь Гоцуляк зазначив про важливість участі ОТГ Сторожинеччини в освітніх міжнародних програмах, які навчають стратегічного планування розвитку територій, підвищують компетенцію працівників ОТГ у питаннях просторового розвитку, вчать ефективно використовувати землі і природні ресурси, залучати державне та міжнародне фінансування тощо.

Заступник голови Сторожинецької РДА висловив подяку представникам Програми «Інтегрований просторовий розвиток школи CANactions» за співпрацю зі Сторожинечиною та побажав Сторожинецькій ОТГ успіхів у стратегічному плануванні та розвитку своєї території.

Водночас посадовець запевнив у підтримці районною владою місцевих ініціатив.

Також виступила старший ментор програми Інтегрований просторовий розвиток школи CANactions Іріс Гляйхман, яка інформувала про те, що відвідавши низку населених пунктів Сторожинеччини, вона відзначила їхню самобутність та потенціал для просторового  розвитку.

Іріс Гляйхман презентувала мету та завдання Програми Інтегрований просторовий розвиток школи CANactions, яка орієнтована на сталий розвиток ОТГ і підкреслила цінність потенціалу людей та необхідність їх залучення до змін у громаді.

Згодом презентовано стратегічні цілі Сторожинецької ОТГ в галузях інфраструктури, громадського транспорту, водопостачання, соціального захисту населення, освіти, охорони здоров’я, спорту, громадського простору, економіки та бізнесу тощо.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.