Menu
У центрі обслуговування платників Вижницької ОДПІ можна отримати 17 видів безоплатних адміністративних послуг

У центрі обслуговування платників Вижницької ОДПІ можна отримати 17 видів безоплатних адміністративних послуг

By In Новини On 05.03.2018


Для зручності платників податків у Вижницькій ОДПІ функціонує Центр обслуговування платників, фахівці якого надають адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги, здійснюють прийом звітності та вхідної кореспонденції. В Центрі можна отримати 17 видів безоплатних адміністративних послуг.

Так, у лютому 2018 року до Центру обслуговування звернулися 37446 громадян, а фахівцями надано 6470 адміністративних послуг.

За цей період видано 2259 карток платника податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Також надано 91 витягів з реєстру платників єдиного податку, 164 підприємці зареєструвались платниками-«спрощенцями». Крім цього, фахівцями інспекції зареєстровано 162 книгу обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку, 109 книги обліку розрахункових операцій. Видано 393 відомостей з Держреєстру фізосіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків.

Звертаємо увагу, що в рамках проведення кампанії декларування доходів в «Електронному кабінеті» (особистого кабінету) реалізовано можливість сформувати фізичними особами запити для отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізосіб-платників податків та отримати відповіді на такі запити.

В «Електронному кабінеті платника» також є можливість підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до податкової інспекції декларацію про майновий стан і доходи. Граничний термін подання громадянами декларації про майновий стан і доходи до 2 травня 2018 року включно.


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.