Menu
У Великому Кучурові: у тамтешньому дошкільному навчальному закладі “Перлинка” відкрили ще одну групу для наймолодших сельчан

У Великому Кучурові: у тамтешньому дошкільному навчальному закладі “Перлинка” відкрили ще одну групу для наймолодших сельчан

By In Газета «Рідний край», Новини On 13.10.2015


Гарна подія відбулася 13 жовтня у Великому Кучурові: у тамтешньому дошкільному навчальному  закладі “Перлинка” відкрили ще одну групу для наймолодших сельчан. Торік справили новосілля основного корпусу та допоміжних приміщень, але бажаючих відвідувати дитячий садочок виявилося значно більше і тому виникла потреба у відкритті ще однієї групи.

Працівники закладу та батьки до урочистостей готувалися заздалегідь, адже для всіх це було справжнє свято, на яке завітали заступник голови районної ради Іван Патарак, начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Андрій Гакман та інші.

– Щиро дякую завідуючій Сільвії Миколаївні, депутатам обласної, районної та сільської рад, батькам, будівельникам і, особливо, їхньому бригадиру Олександру Григорчуку, а також всім небайдужим сельчанам, які активно долучилися до цієї благородної справи, – сказав Іван Патарак, звертаючись до присутніх.

– З відкриттям цього корпусу програму з охоплення дітей дошкільною освітою у цьому населеному пункті виконали, – відзначив у своєму виступі Андрій Гакман.

Він теж відзначив працю усіх, хто трудився, щоб пришвидшити цю приємну подію. Такі ж щирі слова подяки лунали з вуст завідуючої садка Сільви Осипчук.

Вихованці закладу підготували гарну і різножанро-ву програму, а присутні у залі не скупилися їм на аплодисменти.

Символічний ключ Іван Патарак вручив господині тієї затишної дитячої оселі. Запрошені представники районної та місцевої влади перерізали символічну стрічку.

Настоятель Свято-Успенського храму, що у Великому Кучурові, отець Дмитрій, як і годиться за християнським звичаєм, освятив новобудову.

Усі учасники заходу мали можливість на власні очі переконатися, в яких чудових умовах перебуватиме малеча, як там затишно і гарно! Пахне свіжою фарбою, все довкола блищить. Словом, дорослі добре потрудилися для своїх маленьких вихованців. Хай там завжди панує лише атмосфера добра і доброзичливості.

Емілія СЛЮСАР.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.