Menu
У Великому Кучурові відбулась зустріч військовослужбовців-строковиків з матерями та рідними

У Великому Кучурові відбулась зустріч військовослужбовців-строковиків з матерями та рідними

By In Новини On 04.12.2019


Напередодні Дня Збройних сил України в селі Великий Кучурів відбулась зустріч військовослужбовців, які проходять строкову військову службу, з матерями та рідними.

П’ятеро юнаків влаштували для рідних справжнє свято, несподівано прибувши додому з різних військових частин. Матері не стримували сліз, обіймаючи хлопців та водночас пишалися ними. До батьків юнаків, яким не вдалося приїхати сьогодні, звернулися строковики та запевнили, що і в їхніх синів все гаразд, адже військова служба не є складною, до того ж, надає впевненості та робить з них справжніх чоловіків.

Заступник обласного військового комісара підполковник Валерій Антаначук вручив матерям подяки, подарував квіти та висловив вдячність, за те, що виховали гідних синів, справжніх патріотів свого народу, які є прикладом для інших.

Голова місцевої громади Василь Тодеренчук наголосив, що в їх селах шанують та люблять своїх військових, пишаються ними та всіляко підтримують.

В загальноосвітньому навчальному закладі, названому на честь загиблого Кіборга Володимира Бузенко, уродженця села Великий Кучурів, була присутня його мати. Пам’ять про Героя та всіх загиблих буковинців вшанували хвилиною мовчання та спогадами про їх подвиги заради нашого мирного життя.

Хлопці повернуться до військових частин для продовження служби із численними теплими побажаннями та відчуттями, що вдома їх шанують та чекають. Про це інформує Чернівецький обласний військовий комісаріат.

 

Сайт Чернівецької ОДА


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.