Menu
Учасниками «Дня відкритого спілкування» у фіскальній службі краю стали 65 буковинців

Учасниками «Дня відкритого спілкування» у фіскальній службі краю стали 65 буковинців

By In Новини, Роз'яснення On 11.02.2019


Минулого тижня, в рамках «Дня відкритого спілкування» одночасно у всіх територіальних відділеннях фіскального відомства краю проведено сеанси телефонного зв’язку «гаряча лінія».

Головним меседжем заходу були нюанси деклараційної кампанії – 2019, зокрема говорили про терміни і способи подання декларацій, можливості електронних сервісів та отримання податкових знижок .

За їх підсумками – відмітив начальник Головного управління ДФС у Чернецькій області Віталій Шпак – створено ще один дискусійний та роз’яснювальний майданчик, оскільки такі заходи для бізнес – спільноти, окрім інших традиційних  (семінари, Інтернет – конференції, брифінги та зустрічі) будуть проводитися щомісячно. Абоненти «гарячої лінії» відзначали, доступність та дієвість такого способу комунікації з фіскалами.

Після проведення заходу, його організатори детально проаналізував усі «анкети абонентів» та визначили які питання найчастіше задавали буковинці і які відповідно потребують додаткового роз’яснення через ЗМІ та під час проведення зустрічей з буковинцями.

Усього на «гарячу лінію» до всіх територіальних управлінь впродовж сеансу надійшло 65 звінків – кожен отримав абонент отримав кваліфіковані роз’яснення.

Фотоматеріали за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/media-ark/fotogalereya/inshi-zahodi/7444.html

Новини ДФС


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.