Menu
Учасники антитерористичної операції Сергій Кольберт та В’ячеслав Доскалюк зі Сторожинеччини нагороджені медалями «Захисник Вітчизни»

Учасники антитерористичної операції Сергій Кольберт та В’ячеслав Доскалюк зі Сторожинеччини нагороджені медалями «Захисник Вітчизни»

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 04.02.2016


img_8742_0Цінної відзнаки – медалі «Захиснику Вітчизни» – удостоїлися наші краяни – учасники антитерористичної операції Сергій Кольберт з Панки та В’ячеслав Доскалюк з Нових Бросківців. Нагороду нашим героям вручив минулої середи голова обласної державної адміністрації Олександр Фищук.

– Ця подія стала приємною несподіванкою – про вручення медалі я дізнався того ж дня (після дзвінка з обласного військового комісаріату з проханням під’їхати у ОДА), – зауважив В’ячеслав Доскалюк. – До цього часу вже отримав посвідчення та медаль «Учасника бойових дій». У зоні АТО (в Луганській області) перебував з 7 травня до 11 липня 2014 року. А 10 липня того ж року отримав два осколочні поранення – у шию та біля вуха. Тоді першу медичну допомогу мені надав і фактично врятував життя бойовий побратим і водночас мій кум Сергій Кольберт. Приємно, що сьогодні з ним отримував цю славну відзнаку…

Обидва захисники були призвані під час першої хвилі мобілізації, обоє служили у одній військовій частині – пп В0377. Тільки В’ячеслав – у званні сержанта, а Сергій – солдата. Як повідомили у районному військкоматі, Сергій Кольберт виконував бойові завдання у зоні АТО з 10 травня по 20 липня 2014 року та з 3 грудня 2014 року по 20 березня 2015 року.

Разом із медаллю Сергій Кольберт отримав з рук голови облдержадміністрації Нагрудний знак “За військову доблесть”, згідно наказу Міністерства оборони України за особисті заслуги у професійній підготовці, за самовідданість і стійкість, виявлені під час проходження військової служби.

Довідка

Медаль «Захиснику Вітчизни» – державна нагорода України для нагородження ветеранів війни, осіб, на яких поширюється Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», що проживають в Україні, громадян інших держав, які брали участь у визволенні України від фашистських загарбників, інших громадян України за особисту мужність і відвагу, виявлені у захисті державних інтересів, зміцнення обороноздатності та безпеки України.

Нагородження медаллю «Захиснику Вітчизни» здійснюється Указом Президента України.

30 січня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ № 41/2015 «Про медаль „Захиснику Вітчизни“», яким затвердив нове Положення про медаль та малюнок медалі.

Олеся ДЛУЖАНСЬКА

 


About the Author

Admin 2

Comments are closed here.