Menu
Україна є перспективною для встановлення заводів з виробництва обладнання у «чистій» енергетиці

Україна є перспективною для встановлення заводів з виробництва обладнання у «чистій» енергетиці

By In Новини On 29.11.2019


Technologies» (http://www.sol-dance.com) обговорено можливості встановлення заводів для виробництва обладнання у «чистій» енергетиці, у т.ч. сонячних панелей.

Зокрема, компанія спеціалізується на інноваціях, які дозволяють підвищити потужність сонячних модулів, їхню ефективність та строк експлуатації.

Крім цього, компанія займається встановленням електроакумулюючих установок.

У свою чергу, С.Савчук повідомив про розвиток «чистої» енергетики в Україні та акцентував увагу на високій зацікавленості сімей щодо використання «чистої» електроенергії. Так, за період 2014-2019 рр. близько 15 тис. домогосподарств вже встановили сонячні панелі загальною потужністю майже 350 МВт.

Зважаючи на те, що в Україні налічується 6,5 млн домогосподарств, потенціал для ринку використання сонячних панелей – значний.

«Тож, ми зацікавлені у залученні в Україну інвесторів, які будуть впроваджувати не лише «зелені» проекти, а будувати заводи із виробництва обладнання у «чистій» енергетиці», – повідомив С.Савчук.

Загалом, за підсумками зустрічі сторони домовилися опрацювати можливості встановлення виробничих потужностей із виробництва сонячних модулів за участю презентованих технологій.

Сайт Держенергоефективності України  


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.