Menu
Україна та Фінляндія розвивають співпрацю у сфері енергоефективності та «чистій» енергетиці у рамках Фінсько-українського трастового фонду

Україна та Фінляндія розвивають співпрацю у сфері енергоефективності та «чистій» енергетиці у рамках Фінсько-українського трастового фонду

By In Новини On 28.01.2020


Україна налагодила тісну та продуктивну співпрацю із Фінляндією для підтримки розвитку сфери енергоефективності та «чистої» енергетики. Підтвердження цього – діючий Фінсько-український трастовий фонд, заснований зусиллями трьох сторін: МЗС Фінляндії, НЕФКО та Держенергоефективності.

На цьому наголосив К. Гура, представник Держенергоефективності на черговому засіданні Комітету з оцінки та моніторингу Фінсько-українського трастового фонду.

«Основна мета Фонду – фінансування розробки техніко-економічних обґрунтувань (ТЕО) для «зелених» проектів. Якісні ТЕО – одна із важливих умов для залучення інвестицій у т. ч. кредитних коштів у проекти», – пояснив К. Гура.

Під час засідання члени Комітету розглянули низку заявок щодо розробки проектів, досліджень та фінансування демонстраційних проектів у сфері енергоефективності та «чистої» енергетики.

 

Довідково:

Загалом, починаючи з вересня 2018 року, в рамках перших 5 засідань Комітету з оцінки роботи та моніторингу Фонду розглянуто понад 120 проектних заявок, з яких 21 – підтримано.

Детальна інформація про Фонд та умови подання заявок – на сайті: http://saee.gov.ua/uk/content/finland-ukraine-trust-fund.

 

Сайт Держенергоефективності України


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.