Menu
“Українському селу дадуть нове життя” – голова районної державної адміністрації Франц Федорович

“Українському селу дадуть нове життя” – голова районної державної адміністрації Франц Федорович

By In Агропромисловий комплекс району, Аналітика та публікації, Новини On 03.08.2012


Сьогодні влада бере курс на відновлення аграрних потужностей українського села. Цей процес уже набув обертів у багатьох регіонах країни. Завдяки введенню конструктивних реформ в українських селах відкриваються нові підприємства, продовольчі сховища, впроваджуються сучасні технічні засоби.

Позитивні зміни також спостерігаємо і в нашому районі. Зокрема, цього року багато зусиль покладено на розвиток інфраструктури, покращення дорожнього сполучення, відкриття молокопереробного заводу, створення умов для повноцінної праці та життя на селі.

Сьогодні ми з вами є свідками загальносвітової тенденції повернення людей до природи: будівництва екологічного житла, вирощування «чистих» продуктів харчування, відмови від життя у запилених мегаполісах та гонитви за сумнівними цінностями сучасного суспільства.

Саме тому, актуальним постає питання підтримки населених пунктів у сільській місцевості, створення сприятливих умов для розвитку малих господарств та заохочення до праці молодих спеціалістів. З цією метою відкрито ряд медичних уставнов, ФАПів (навіть у найвіддаленіших хуторах Сторожинеччини), будуються сучасні школи, садочки, дошкільні дитячі установи, які, спільно із реалізацією соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, покликані заохотити нашу молодь і заробітчан повернутися на рідні землі та працювати на власний добробут і добробут Вітчизни.

Упевнений, що у плідній співпраці влади та громади нам вдасться повернути Україні минулі потужності аграрної країни та крупного європейського експортера продовольства.

Голова Сторожинецької районної державної адміністрації 
Федорович Ф.К.

About the Author

pressa

Comments are closed here.