Menu
Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує: Найбільш травмонебезпечні галузі економіки – лісове господарство та будівництво

Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує: Найбільш травмонебезпечні галузі економіки – лісове господарство та будівництво

By In Новини On 09.04.2019


Як інформує Управління Держпраці у Чернівецькій області, найбільша кількість нещасних випадків на виробництві у 2018 році  сталася на підприємствах, в установах та організаціях  Чернівців  –  28 випадків, у тому числі, три  зі смертельним наслідком. Збільшення  виробничого травматизму  відбулося також у Герцаївському районі – на один випадок з тяжкими наслідками.

Управління Держпраці у Чернівецькій області повідомляє, що загалом у 2018 році на підприємствах краю зареєстровано 36 нещасних випадків, у тому числі, чотири – зі смертельними наслідками.

Зростання кількості смертельних випадків допущено на підприємствах будівництва та машинобудування.

Зниження смертельного травматизму має місце в лісовій галузі, на підприємствах з виробництва деревини.

Рівень загального травматизму зменшився на підприємствах автотранспорту, соціально-культурної сфери, у  сільському господарстві.

Найбільш травмонебезпечними галузями економіки у 2018 році  були лісове господарство та будівництво , найбільш небезпечною професією – професія водія.

Аналіз виробничого травматизму засвідчує зростання нещасних випадків внаслідок дорожньо-транспортних пригод та через падіння потерпілих.

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.