Menu
Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує: Про спільні комплексні заходи з питань виявлення фактів не задекларованої праці

Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує: Про спільні комплексні заходи з питань виявлення фактів не задекларованої праці

By In Новини On 12.03.2019


Як інформує Управління Держпраці у Чернівецькій області, інспекторами праці Управління Держпраці у Чернівецькій області спільно з представниками обласних структур Служби безпеки України, Державної фіскальної служби, Національної поліції в межах наданих повноважень здійснено комплексні заходи з питань виявлення не задекларованої праці  у комерційній  установі, що надає клієнтам інформаційні послуги.

Товариство зареєстровано у місті Києві, здійснює свою діяльність у Чернівцях.

У ході проведеної роботи в офісному приміщенні  виявлено 78 працівників (у тому числі двох неповнолітніх) безпосередньо під час виконання ними трудових функцій. Працівники надавали інформацію клієнтам товариства у телефонному режимі.

Встановлено, що в товаристві відсутні будь-які документи, які б врегульовували трудові відносини між працівниками та  роботодавцем.

За порушення трудового законодавства, у частині належного оформлення зайнятості, на товариство накладено штрафну санкцію у сумі 9 764 820 гривень (дев’ять мільйонів сімсот шістдесят чотири тисячі вісімсот двадцять гривень).

 

Довідково

Відповідно до Розпорядження  Кабінету Міністрів України № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» Управлінням Держпраці у Чернівецькій області спільно з представниками Державної фіскальної служби у Чернівецькій області, Головного управління  Пенсійного Фонду України у Чернівецькій області,  іншими органами виконавчої влади за участю представників органів місцевого самоврядування з 5 жовтня 2018 року проводяться спільні комплексні заходи з питань виявлення фактів не задекларованої праці.

У результаті спільної діяльності проведено 181 комплексний захід. Виявлено 280 працівників, допущених до роботи без укладення трудового договору (178 – без оформлення трудового договору та 102 – працювали на умовах цивільно-правових угод, які мають ознаки трудового договору).

Між роботодавцями та найманими працівниками укладено 415 трудових угод.

 

 

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.