Menu
Управління Держпраці у Чернівецькій області звертає увагу роботодавців Буковини

Управління Держпраці у Чернівецькій області звертає увагу роботодавців Буковини

By In Новини On 03.01.2019


Суб’єкт господарювання зобов’язаний щомісяця нараховувати працівнику за повний відпрацьований місяць заробітну плату не менше встановленого законодавством розміру.

За недотримання вищезазначених вимог законодавства про працю, роботодавці несуть фінансову та адміністративну відповідальність.

Фінансова відповідальність за кожного працівника при недотриманні державних мінімальних  гарантій в оплаті праці –  штраф у  41 730 гривень.

Згідно зі статтею 3 (1) Закону України «Про оплату праці» – «Гарантії забезпечення мінімальної заробітної плати», при обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.

Якщо нарахована заробітна плата працівника, який виконав місячну норму праці, є нижчою за законодавчо встановлений розмір мінімальної заробітної плати, роботодавець проводить доплату до рівня мінімальної заробітної плати, яка виплачується щомісячно одночасно з виплатою заробітної плати.

Якщо розмір заробітної плати у зв’язку з періодичністю виплати її складових є нижчим за розмір мінімальної заробітної плати, проводиться доплата до рівня мінімальної заробітної плати.

У разі укладення трудового договору про роботу на умовах неповного робочого часу, а також при невиконанні працівником у повному обсязі місячної (годинної) норми праці мінімальна заробітна плата виплачується пропорційно до виконаної норми праці.

 

 


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.