Menu
Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє

By In Інформаційні матеріали, Новини, Соціальний захист населення On 30.11.2016


За інформацією управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, у період з 25.07.2016 по 18.10.2016 року в управлінні проводилась планова перевірка управлінням західного офісу держаудитслужби в Чернівецькій області.

У зв’язку з тим, що громадяни подали в управління недостовірну інформацію про свій майновий стан, наявність автомобілів та земельних ділянок, їм було зайво нараховано та виплачено майже 300 000 гривень соціальної допомоги як малозабезпеченим сім’ям. Надмірно виплачені кошти будуть повернуті громадянами до Державного бюджету у відповідності до розробленого графіку відшкодування.

Зокрема 114 000 гривень були нараховані громадянам на виплату субсидій за період, коли ті придбали житло та автомобілі вартістю понад 50 000 гривень. Однак дані кошти були повернуті в ході ревізії.

Управління праці та соціального захисту громадян районної державної адміністрації застерігає, що у разі доведення правохоронними органами умисного подання недостовірних даних проти таких громадян будуть відкриті кримінальні провадження.


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.