Menu
Уряд спрямував майже 40 млн. грн. на забезпечення житлом учасників АТО-ВПО

Уряд спрямував майже 40 млн. грн. на забезпечення житлом учасників АТО-ВПО

By In Інформація для учасників АТО, Новини On 23.05.2019


З метою забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб з числа учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни, які брали безпосередню участь в АТО/ООС та які потребують поліпшення житлових умов, Урядом затверджено Порядок та обсяги спрямування нерозподіленого залишку коштів, джерелом формування яких у 2017 році були надходження конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення.

Документ було доопрацьовано за результатами розгляду на засіданні Урядового комітету з питань економічної, фінансової та правової політики, розвитку паливно-енергетичного комплексу, інфраструктури, оборонної та правоохоронної діяльності.

Таким чином, спрямовується Міністерству внутрішніх справ нерозподілений залишок коштів, у  розмірі 30 млн грн,  для реконструкції гуртожитку під житло для поліцейських, розташованого в місті Сєвєродонецьк Луганської області, та Міністерству соціальної політики суму залишку бюджетних коштів за вирахуванням цих 30 млн. грн., у гривневому еквіваленті іноземної валюти на дату здійснення такої операції, (39,8 млн. грн. станом на 21.05.19 р.) для реалізації програми субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для учасників бойових дій внутрішньо переміщених осіб, осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи, які потребують поліпшення житлових умов.

 

Сайт Чернівецької ОДА


About the Author

Admin 1

Comments are closed here.